Penzión Kamélia

TAJOVSKÉHO 1
010 01 ŽILINA, SLOVAKIA

+421 948 235 725

info@penzionkamelia.sk

Facebook REZERVÁCIA

Svadby

Penzión Kamélia má bohatú skúsenosť s poriadaním svadieb. Rozhodli sme sa venovať svadbám osobitú pozornosť a uviesť niekolko faktov, ktoré Vám pomôžu pri výbere svadobného menu, rozloženia svadobných stolov, slávnostnej výzdoby a iných detailov, ktoré urobia svadbu v Penzióne Kamélia*** výnimočnou.

Svadobné menu:
Svadobné menu zostavujeme každému zákazníkovi osobitne na mieru.
Skladba svadobného menu by mala byť vyvážená so striedavo stúpajúcou a klesajúcou tendenciou. Menu môže pozostávať zo 4 a viacerých servírovaných chodov, prípadne môže byť kombináciou servírovaných chodov a bufetového stola. V prípade požiadavky to môže byť čisto bufetový stôl s bohatšou skladbou jedál, servírovaný v časových intervaloch.
Cena svadobného menu sa odvíja od počtu chodov, sortimentu a začína od 20 Eur na osobu.

Rozloženie stolov:
Reštaurácia je pomerne členitá a skladá sa z dvoch základných miestností, ktoré sú na seba priamo prepojené. Väčšia časť je počas svadby určená pre svadobné stoly a menšia časť slúži ako tanečný parket. Veľkosť stolov, ich počet a rozloženie v priestore reštaurácie závisí od počtu svadobných hostí, avšak naším zákazníkom ponúkame vždy viacero variant, aby si mohli vybrať podľa vlastného vkusu, či už uprednostňujú klasickú konzervatívnu alebo skôr modernú svadbu.

Výzdoba stolov:
Svadby v našom Penzióne majú k dispozícii štandartnú výzdobu v troch odtieňoch, ktorú ponúkame zdarma. Pre náročnejších zákazníkov, a tých je čoraz viac, doporučujeme exkluzívnu výzdobu, ktorá zahrňuje bohaté aranžmá svadobných stolov, dekorácie zo živých kvetov, ozdobné návleky na stoličky a iné dekorácie. Táto výzdoba je platená a zabezpečuje ju pre nás externá aranžérka, s ktorou si môžte dojednať všetky detaily Vašej výzdoby reštaurácie. Foto nájdete vo fotogalérii.

Rezervácia svadby:
Garantovaná rezervácia svadby sa uskutočňuje podaním zálohy vo výške 100 Eur/, ktorá je v prípade zrušenia rezervácie nenávratná, ale pri platbe účtu za svadbu bude odrátaná od účtu.

Viac info Vám poskytne prevádzkar Marián Valica na tel. 0908 599 620